Hakkımızda

1911 yılında kurulan ana firma, Burla A.Ş., Türkiye'nin en köklü ve saygın kuruluşlarından biridir. Bir yüzyılı aşkın süredir sağlamlık, güvenilirlik ve kaliteyi simgeleyen bir marka olarak varlığını sürdürmektedir. Aynı şirketler grubunda faaliyet gösteren Teknika T.A.Ş. ise 70 yıldan uzun bir süredir, dünya çapında tanınan lider marka CLARK Forkliftlerinin Türkiye'deki tek yetkili temsilciliğini yürütmektedir. Burla A.Ş. ve Teknika T.A.Ş., yarım asırdan fazla kesintisiz servis ve satış hizmeti ile sektörde ne kadar güvenilir ve sağlam olduğunun en büyük kanıtını sunmaktadır.

2020 yılında kurulan Tesla İstif Makinaları, iki genç girişimcinin öncülüğünde yola çıkmış Türkiye'nin önde gelen forklift ve depo içi ekipman sağlayıcılarından biridir. Bu yenilikçi firma, sektördeki konumunu güçlendirmek ve genişletmek amacıyla köklü deneyimi ve güçlü ortaklıklarıyla ön plana çıkmaktadır. Tesla İstif Makinaları, bünyesine kattığı dünyaca ünlü marka CLARK'ı en iyi şekilde temsil ederek, forklift, satış, servis ve ikinci el hizmetlerinde öncü bir rol üstlenmektedir.

Tesla İstif Makinaları, Burla A.Ş. ve Teknika T.A.Ş.'nin köklü geçmişiyle geleceği buluşturan bir platformdur. Köklü deneyim ve çağdaş vizyonun bir araya geldiği bu iş birliği, müşterilere en üst düzeyde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sektördeki liderliğimizi sürdürürken, müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak görmeye devam edeceğiz.